63 nowych mieszkańców Jaworza

„Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba”- tak twierdził Algernon Charles Swinburne i trudno się z tym twierdzeniem nie zgodzić. W naszej gminie rok 2018 był rokiem narodzin 63 nowych mieszkańców Jaworza. Na świat przyszło 32 chłopców i 31 dziewczynek.

Najpopularniejszym imieniem, które nadali rodzice był Jan – takie imię nosi czwórka dzieci. Popularne wśród dziewczynek jest imię Zuzanna – tak nazwana została trójka nowych mieszkanek. Chętnie nadawano również imię Maksymilian – trójka chłopców urodzonych w 2018 roku nosi takie imię oraz Amelia, Antoni, Iga, Mikołaj, Kuba i Laura – przedstawicieli tych imion urodziło się w ubiegłym roku dwoje.

W minionym roku przyszli na świat też: Aleksandra, Anastazja, Emilia, Julia, Julita, Klara, Lena, Liliana, Maja, Maria, Marta, Małgorzata, Monika, Melania, Natalia, Nadia, Nina, Nikola, Oliwia, Pola, Susan, Zofia, Adam, Aleksander, Amadeusz, Artur, Bartłomiej, Dominik, Filip, Florian, Gustaw, Ignacy, Jacek, Jakub, Jerzy, Kajetan, Leon, Michał, Nikodem, Roman i Tymoteusz.
Wszystkim Rodzicom serdecznie gratulujemy!

Źródło: jaworze.pl

Drukuj