JEDNODNIOWE WAKACYJNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE 2023 - II TYDZIEŃ

Lato w Jaworzu 2023!

Pierwszy dzień II tygodnia jednodniowych warsztatów artystycznych - LATO W JAWORZU 2023 rozpoczął się cyrkowo- świetnymi warsztatami kuglarskimi z Miłoszem Goślickim, za które bardzo dziękujemy!
Były również gry planszowe oraz warsztaty plastyczne stone painting, z instruktorkami artystycznymi Urszulą Marczak i Moniką Farugą.
 
 
 
 
 
 
 
W drugim dniu warsztatów artystycznych odbyły się kreatywne warsztaty z "Misją Robotyką - Bielsko Biała", dzieci mogły konstruować i programować roboty z klocków Lego, ale to nie wszystko!
Każdy uczestnik warsztatów miał możliwość namalowania grafiki pod okiem instruktora artystycznego Moniki Farugi i Urszuli Marczak, na swój personalizowany kubek – efekty tej pracy pokażemy już niebawem. Oczywiście nie zabrakło też aktywności na świeżym powietrzu oraz pysznych lodów.
 
 
 
 
 
 
Trzeci dzień jednodniowych warsztatów artystycznych LATO W JAWORZU 2023 upłynął w Leśnym Parku Niespodzianek w Ustroniu.
Dzieci miały okazję zobaczyć różne ssaki występujące w polskich lasach: żubry, sarny, jelenie oraz muflony, żbiki, dziki i inne.
W Parku Leśnych Niespodzianek brały udział w licznych atrakcjach, uczestniczyły w pokazach lotów sokołów i sów - było bardzo wesoło i edukacyjnie!
 
 
 
 
 
Czwarty dzień jednodniowych warsztatów artystycznych -LATO W JAWORZU 2023 , upłynął naszym wspaniałym uczestnikom pod znakiem kreatywności. Warsztaty szycia zabawek z filcu to rozwijająca twórczo forma rozrywki. Dzieci mogły same zadecydować jaki kształt, kolor i formę przybiorą zrobione przez nich maskotki.
Dziękujemy instruktorce kreatywnej Urszuli Marczak za profesjonalnie przeprowadzone warsztaty szycia.
Dzieci także uczestniczyły w zajęciach kreatywnego inżyniera FloJaMo, razem z Moniką Florysiak zrobiły super wakacyjne kuferki.
 
 
 
 
 
 

W ostatnim dniu Jednodniowych Wakacyjnych Warsztatów Artystycznych na zajęciach z firmą Upominek dzieci poznały tajemnice druku, działanie prasy sublimacyjnej i wykorzystały swoje wcześniej przygotowane prace plastyczne do stworzenia autorskiego kubka. Dzieci uczestniczyły także w grach i zabawach na świeżym powietrzu.

 

 

 

 

 

 

 


FOTORELACJE

SUKCES PLASTYCZNY - XII EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO POCZTÓWKA Z BIELSKA-BIAŁEJ

PODSUMOWANIE ROKU ARTYSTYCZNEGO 2023/2024 - wernisaż Fot. T. Wróbel

CZERWCOWY KONCERT 2024 fot. T. Wróbel