ŚWIĘTO POWIATU BIELSKIEGO I GMINY PORĄBKA

25 czerwca 2023 r. na Święcie Powiatu Bielskiego i Gminy Porąbka wspaniale zaprezentował się Zespół Regionalny Jaworze, który działa pod kierunkiem Pani Danuty Pawlus.
Członkowie Zespołu Regionalnego Jaworze reprezentowali również gminę Jaworze na Przeglądzie Potraw Regionalnych "Kulinarne Dziedzictwo Powiatu".

 

 
Miło nam Państwa poinformować, że 25 czerwca 2023 r. na Święcie Powiatu Bielskiego i Gminy Porąbka, na scenie LKS Zapora Porąbka wspaniale zaprezentował się Zespół Regionalny Jaworze, który działa pod kierunkiem Pani Danuty Pawlus.
Członkowie Zespołu Regionalnego Jaworze również reprezentowali gminę Jaworze na Przeglądzie Potraw Regionalnych "Kulinarne Dziedzictwo Powiatu", które w tym roku upłynęło pod hasłem "Owocowy Zawrót Głowy". 
Na pięknie zaaranżowanym i przygotowanym stoisku gminy Jaworze można było zdegustować pierogi z truskawkami, pierogi z jagodami, kołocz z owocami, sałatkę , śledzie z owocami suszonymi oraz śliwówkę.
Dziękujemy bardzo Pani Danucie Pawlus i członkom Zespołu Regionalnego Jaworze, za przygotowanie tych przepysznych potraw, które bardzo smakowały komisji oceniającej oraz cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników Święta Powiatu Bielskiego !
Stoisko gminy Jaworze w Porąbce prezentowało się przepięknie, dziękujemy naszemu instruktorowi artystycznemu z Galerii Sztuki na Zdrojowej - Anecie Kwaśnej za pomoc w jego ustrojeniu.

 

 

 

 


FOTORELACJE

KONCERT: Beata Przybytek - KAMERALNIE Fot. P. Bieniecki

Podsumowanie Twórczości Artystycznej PRACOWNI RĘKODZIEŁA - WERNISAŻ

WERNISAŻ WYSTAWY KRZYSZTOFA CZADERA fot. M. Czyżewski