I PLENER MALARSKI - JAWORZE ŹRÓDŁEM SZTUKI

POD HONOROWYM PATRONATEM WÓJTA GMINY JAWORZE -

ANNY SKOTNICKIEJ-NĘDZKI.

19 maja 2024r.

NOWOŚĆ w JAWORZU!
 
Pierwszy Plener Malarski "Jaworze Źródłem Sztuki" pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Jaworze Anny Skotnickiej-Nędzki z gościem specjalnym artystą plastykiem Florianem Kohutem!
 
Przeżyj niezwykłe doświadczenie artystyczne, które połączy malarskie pasje z głębokim odkrywaniem siebie i własnej twórczości. Będzie to czas spędzony pod okiem gościa specjalnego artysty plastyka Floriana Kohuta wraz z innymi malarzami w ramach I Pleneru Malarskiego "Jaworze Źródłem Sztuki" 2024 r., na którym poznasz tajniki pracy na łonie natury.
Odkryj z nami prawdziwe "Źródło Sztuki" - to nie tylko plener malarski, to podróż do źródła inspiracji i autentyczności, która odbędzie się w malowniczych rejonach Podbeskidzia, Perle Śląska Cieszyńskiego liczącej ponad 700 lat podgórskiej miejscowość o charakterze wypoczynkowo-uzdrowiskowym położonej na Śląsku Cieszyńskim. To spokojne i malownicze tereny, usytuowane u północnego progu Beskidu Śląskiego, sprzyjające wypoczynkowi i rekreacji.
Zrelaksuj się w samym sercu Jaworza. Złap oddech w otoczeniu pięknego malowniczego Parku Zdrojowego pełnego pomników przyrody. Nabierz energii nad brzegiem stawu tętniącego życiem w otoczeniu pięknej fauny i flory regionu.
 
Termin Pleneru:
19 maja 2024 r.
godz. 9.00 - 14.00
Po zakończeniu pleneru uczestników zapraszamy na ciepły poczęstunek.
 
Miejsce zbiórki:
Amfiteatr, ul. Wapienicka 25, Jaworze
Miejsce pleneru:
Teren Zabytkowego Parku Zdrojowego, ul. Wapienicka 25, Jaworze
 
Zapisy:
od 22.04. do 10.05.2024 r. pod nr tel. 33 488 36 36
 
Koszt: 100 zł od osoby, Ilość miejsc ograniczona.
Plener odbędzie się bez względu na warunki pogodowe. W razie opadów deszczu plener odbędzie się na terenie Amfiteatru, ul. Wapienicka 25.
 
W programie:
W ramach pleneru będziemy podążać szlakami Zabytkowego Parku Zdrojowego, który będzie nie tylko tematem prac malarskich, ale także przewodnikiem w procesie rozwoju osobistego i artystycznego.
Poprzez warsztaty malarskie w urokliwych, leśnych i przy stawowych zakątkach parku w otoczeniu natury, będziemy wspólnie odkrywać potencjał przyrody jako źródła inspiracji i metafory.
Podczas prelekcji coachingowo - mentoringowej z artystą plastykiem Florianem Kohutem skupimy się na budowaniu własnej tożsamości artystycznej, zagłębimy się w świat własnych talentów i wyobraźni oraz eliminowania ograniczających przekonań, blokujących przez pełnym wyrażeniem siebie i swojego potencjału.
Zadbamy o rozkwit kreatywności, odkrycie głębszej tożsamości twórczej i wzmocnienie postawy malarskiej.
Z nami czeka na Ciebie dzień pełen magicznych chwil, inspirujących rozmów i artystycznych odkryć. Dołącz do naszego wyjątkowego pleneru i pozwól się ponieść nurtowi źródła sztuki w podróży ku własnej twórczości i ekspresji artystycznej.
Będzie to niezapomniane doświadczenie, które może zmienić Twoje spojrzenie na sztukę i życie.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

REGULAMIN PLENERU >>

KARTA ZGŁOSZENIA>>

KLAUZULA INFORMACYJNA>>


FOTORELACJE

jednodniowe, wakacyjne warsztaty artystyczne LATO W JAWORZU ! 2024 - II TYDZIEŃ

wernisaż wystawy grupy KALEJDOSKOP SZTUKI z Pracowni Rysunku i Malarstwa

jednodniowe, wakacyjne warsztaty artystyczne LATO W JAWORZU ! 2024 - I TYDZIEŃ