JEDNODNIOWE WAKACYJNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE 2023

LATO W JAWORZU 2023!

Wakacyjne Warsztaty Artystyczne 2023 WYSTARTOWAŁY!

W pierwszym dniu każdy uczestnik warsztatów miał możliwość zaprojektowania grafiki na swój personalizowany kubek przy wsparciu instruktora artystycznego Anety Kwaśnej. W tym dniu odbyły się także kreatywne warsztaty z "Misja Robotyka - Bielsko Biała" - dzieci mogły konstruować i programować wyrzutnie z klocków Lego.

 

 

 

 

Drugi dzień Wakacyjnych Warsztatów Artystycznych upłynął naszym wspaniałym uczestnikom pod znakiem kreatywności. Warsztaty szycia zabawek z filcu to rozwijająca twórczo forma rozrywki. Dzieci mogły same zadecydować jaki kształt, kolor i formę przybiorą zrobione przez nich maskotki.
Dziękujemy instruktorce kreatywnej Pani Urszuli Marczak za profesjonalnie przeprowadzone warsztaty szycia.
Dzieci także uczestniczyły w zajęciach kreatywnego inżyniera FloJaMo , razem z Panią Moniką Florysiak zrobiły super tekturowe EKOLUDKI.
Nie zabrakło również wyjścia na pyszne lody!
 
\
 

W trzecim dniu odbyła się wycieczka do Pszczyny. Uczestnicy wycieczki zwiedzili największą atrakcję tego miasta, czyli Muzeum Zamkowe. Zamek w Pszczynie, którego udokumentowane początki sięgają XV wieku, zaliczany jest bowiem do najwspanialszych zespołów parkowo-pałacowych w Polsce. Następnie mieli okazję zwiedzić Warownię Pszczyńskich Rycerzy. Ostatnim punktem wycieczki była Zagroda Żubrów, gdzie dzieci uczestniczyły w ciekawych warsztatach „Tropem Żubra”.

 

 

 

 

 

 

 

W czwartym dniu odbyły się Warsztaty Aborygeńskie, na których dzieci ozdobiły kamienie techniką kropkowania. Dzieci uczestniczyły także w warsztatach, na których poznały tajniki sztuki kuglarskiej. Oczywiście nie zabrakło aktywności na świeżym powietrzu.

 

 

 

 

 

 

 

W piątym dniu na warsztatach z firmą "Upominek" dzieci poznały tajemnice druku, działanie prasy sublimacyjnej i wykorzystały swoje wcześniej przygotowane prace plastyczne do stworzenia autorskiego kubka. Dzieci uczestniczyły także w grach i zabawach na świeżym powietrzu.

 

 

 

 

 

 

 


FOTORELACJE

SUKCES PLASTYCZNY - XII EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO POCZTÓWKA Z BIELSKA-BIAŁEJ

PODSUMOWANIE ROKU ARTYSTYCZNEGO 2023/2024 - wernisaż Fot. T. Wróbel

CZERWCOWY KONCERT 2024 fot. T. Wróbel