RODZINNY RAJD ROWEROWY 2024 ZA NAMI

W dniu 18 maja 2024 r. odbył się w Jaworzu - Rodzinny Rajd Rowerowy, zorganizowany przez Ośrodek Promocji Gminy Jaworze we współpracy z wójt gminy Jaworze Anną Skotnicką-Nędzką oraz Szkołą Podstawową nr 1 w Jaworzu.

W Rodzinnym Rajdzie Rowerowym uczestniczyły 180 osób.
Komandorem Rajdu został wiceprzewodniczący Rady Gminy Jaworze Tomasz Gwóźdź.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom rajdu!
 
W tym samym dniu odbył się również Szkolny Piknik, zorganizowany przez nauczycieli, rodziców i młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Dąbrowskiej w Jaworzu.
O godz. 14.00 w jaworzańskim Amfiteatrze rozpoczął się program artystyczny. Licznie zgromadzeni uczestnicy Rodzinnego Rajdu Rowerowego oraz przybyli do Amfiteatru goście mogli podziwiać występ młodzieżowego zespołu wokalno-instrumentalnego "Muzyczny Odjazd", działającego w Ośrodku Promocji Gminy Jaworze od września 2022 r. pod kierunkiem muzyka Tomasza Madzi oraz występy artystyczne dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Dąbrowskiej w Jaworzu.
Podczas szkolnego pikniku wszyscy mogli skorzystać z miasteczka rowerowego, wziąć udział w konkursie wiedzy o ruchu drogowym, rodzinnym konkursie plastycznym i sportowym.
 
Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie !
Do zobaczenia za rok na kolejnym Rodzinnym Rajdzie Rowerowym!
Zapraszamy na fotorelację z rajdu autorstwa Tomasza Wróbla
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


FOTORELACJE

CZERWCOWY KONCERT 2024 fot. T. Wróbel

JAWORZAŃSKA MAJÓWKA 2024 fot. P. Bieniecki

ARTYSTYCZNA MAJÓWKA NA DZIEŃ MAMY fot. P. Bieniecki