KONCERT PT. "MUZYCZNA PODRÓŻ" W WYKONANIU PIANISTY TOMASZA PALI I SKRZYPKA KRZYSZTOFA CZECHA

Trzecie wydarzenie artystyczne w ramach DNI KOBIET W JAWORZU!

W sobotę 4 marca 2023 r. o godz. 18.00, w sali budynku Pod Goruszką w Jaworzu, odbył się fenomenalny koncert z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet pt. Muzyczna Podróż, w wykonaniu wirtuozów-pianisty Tomasza Pali i skrzypka Krzysztofa Czecha !
Wydarzenie to kończyło DNI KOBIET w JAWORZU, zorganizowane po raz drugi przez Ośrodek Promocji Gminy Jaworze, we współpracy z Urzędem Gminy Jaworze.
 
Koncert zaszczyciły swoją obecnością- zastępca wójta Gminy Jaworze Anna Skotnicka-Nędzka, dyrektor Centrum Usług Wspólnych Gminy Jaworze Malwina Kleszcz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworzu Ewa Cholewik oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworzu Barbara Szermańska.
Licznie zgromadzona publiczność miała przyjemność uczestniczyć w uczcie muzycznej !
Muzycy -Tomasz Pala oraz Krzysztof Czech zagrali brawurowo najpiękniejsze utwory bałkańsko-cygańskie, utwory muzyki rozrywkowej i poważnej bawiąc przy tym publiczność dowcipnymi i humorystycznymi opowiastkami.
Pod koniec koncertu była mała niespodzianka - muzycy złożyli Paniom życzenia z okazji zbliżającego się DNIA KOBIET oraz wręczyli każdej Kobiecie kwiat.
Publiczność z zapartym tchem słuchała fenomenalnej gry skrzypka i pianisty, nagradzając na końcu występ owacją na stojąco !
Dziękujemy bardzo muzykom : pianiście -Tomaszowi Pali oraz skrzypkowi -Krzysztofowi Czechowi za wspaniały koncert, pełen uśmiechu, wzruszeń i pozytywnych wrażeń!
 
Fot. Marcin Czyżewski
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


FOTORELACJE

SUKCES PLASTYCZNY - XII EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO POCZTÓWKA Z BIELSKA-BIAŁEJ

PODSUMOWANIE ROKU ARTYSTYCZNEGO 2023/2024 - wernisaż Fot. T. Wróbel

CZERWCOWY KONCERT 2024 fot. T. Wróbel