SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA W DNIU 4 MARCA 2023 R. NA KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET

 

MUZYCZNA PODRÓŻ w wykonaniu muzyków - Tomasza Pali - fortepian oraz Krzysztofa Czecha - skrzypce.

DNI KOBIET W JAWORZU !
 
Serdecznie zapraszamy Państwa w dniu 4 marca 2023 r. na koncert z okazji Dnia Kobiet- MUZYCZNA PODRÓŻ w wykonaniu muzyków - Tomasza Pali - fortepian oraz Krzysztofa Czecha skrzypce.
 
Koncert odbędzie się o godz. 18.00 w sali budynku Pod Goruszką w Jaworzu- wstęp za zaproszeniami do odebrania od 20.02.2023 r. w biurze OPGJ tel 33 488-31-16.
 
Tomasz Pala – absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej. Współpracował z Adamem Kawończykiem, Robertem Chojnackim, Martyną Jakubowicz (cykl koncertów), Alicją Boncol (czołowa wokalistka country), Grzegorzem Kapołką (udział w nagraniu płyty Blue Blues II, koncerty ). Od 1998r członek zespołu Shakin’ Dudi.
Wielokrotnie grywał na Rawa Blues Festiwal, z takimi gwiazdami bluesa jak np. Keb’ Mo (koncert w NOSPR Katowice z orkiestrą pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego). Współpracuje z teatrami w Bielsku Białej oraz Czeskim Cieszynie, gdzie aranżuje i wykonuje muzykę do spektakli.
Członek zespołu Indialucia. Indialucia to połączenie muzyki hinduskiej i flamenco. Koncertował z tym zespołem między innymi w Rosji, Polsce i Indiach. Współzałożyciel duetu fortepianowego pod nazwą Duet Fortepianów Dwóch.
 
Krzysztof Czech- skrzypek samouk, folklorysta, członek wielu zespołów i kapel folkowych. Współpracuje m.in. z Adamem Sztabą, zespołem Blue Cafe i zespołem Pectus. Zafascynowany brzmieniem muzyki bałkańskiej, a także romansami i balladami cygańskimi.
Serdecznie zapraszamy !!!

FOTORELACJE

KONCERT: Beata Przybytek - KAMERALNIE Fot. P. Bieniecki

Podsumowanie Twórczości Artystycznej PRACOWNI RĘKODZIEŁA - WERNISAŻ

WERNISAŻ WYSTAWY KRZYSZTOFA CZADERA fot. M. Czyżewski