BOHUNOVA PALETA - SUKCES ELIZY KUKLI - UCZESTNICZKI ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH DOLINA KREATYWNOŚCI, PROWADZONYCH W GALERII SZTUKI NA ZDROJOWEJ.

Miło nam Państwa poinformować, że w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Bohunova Paleta 2021” zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury - Dom Kultury Włókniarzy wraz ze Szkołą Artystyczną w słowackim Dolnym Kubinie ELIZA KUKLA otrzymała wyróżnienie.

Na konkurs wpłynęły 2024 prace (w tym 615 z Polski !) z ośrodków kultury, szkół, kół i pracowni plastycznych z Polski, Słowacji, Czech, Chin i Litwy. Przyjmowane były prace na płaszczyźnie dowolnego formatu w kategoriach: malarstwo, grafika, rysunek, techniki różne, fotografia, grafika komputerowa i prace przestrzenne. Międzynarodowe jury oceniło prace w czterech kategoriach wiekowych: od 4 do 7 lat, do 11 lat, do 15 lat i do 20 lat.
W dniu 2 marca 2022 o godzinie 13:00 w sali wystawowej odbyło się uroczyste rozdanie nagród zwycięzcom. Nagrody wręczyła osobiście Barbara Śliwińska-Jacyków – Kierownik DK „Włókniarzy”. Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe i słodki poczęstunek.
Pokonkursowa wystawa ukazała, że uczestnicy doskonale realizują się pod względem artystycznym jak również świetnie się bawią podczas tworzenia tych wspaniałych form plastycznych. Była to również wspaniała okazja pobudzająca wyobraźnię oraz sprzyjająca integracji w grupie.
Gratulujemy sukcesu laureatce i instruktorce Pani Anecie Kwaśnej.

FOTORELACJE

SUKCES PLASTYCZNY - XII EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO POCZTÓWKA Z BIELSKA-BIAŁEJ

PODSUMOWANIE ROKU ARTYSTYCZNEGO 2023/2024 - wernisaż Fot. T. Wróbel

CZERWCOWY KONCERT 2024 fot. T. Wróbel