BAJKOWA, FANTASTYCZNA, BIAŁA, JAWORZAŃSKA III MAGIA ŚWIĄT ZA NAMI!

W sobotę 2 grudnia 2023 r. w jaworzańskim Amfiteatrze było bardzo śnieżnie, kolorowo i wesoło - jednym słowem działo się !

Dziękujemy z całego serca wspaniałej Cioci Tuni, która razem z pomocnikami Elfem, Choinką, Bawłankiem i Ciasteczkiem, swoim świetnym programem wprowadziła licznie zgromadzone dzieci z bliskimi w przedświąteczny, bożonarodzeniowy nastrój!
W trakcie występu Cioci Tuni, do Jaworza przybył z prezentami tak oczekiwany przez dzieci Św. Mikołaj.
Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie, cieszymy się bardzo, że razem z dziećmi tak aktywnie uczestniczyliście w świetnej zabawie.
W dalszej części świątecznego programu brawurowo wystąpił zespół instrumentalno-wokalny MUZYCZNY ODJAZD, który od 1,5 roku działa w naszym Ośrodku Promocji Gminy Jaworze, pod kierunkiem charyzmatycznego instruktora Tomasza Madzi.
Był to niewątpliwie wspaniały debiut zespołu na jaworzańskiej scenie!
Uzdolniona młodzież świetnie wykonała kolędy i świąteczne utwory, specjalnie przygotowane na III Magię Świąt, zafundowała wszystkim zgromadzonym prawdziwy ODJAZD!
Licznie zgromadzona publiczność zachwycona koncertem, nagrodziła wykonawców gromkimi brawami!

Podczas Magii Świąt, zorganizowanej już po raz trzeci przez Ośrodek Promocji Gminy Jaworze, w przestrzeni Amfiteatru odbył się kiermasz świąteczny, gdzie można było kupić ozdoby choinkowe, stroiki świąteczne, biżuterię oraz wyroby regionalne .
Miło nam, że Magię Świąt zaszczyciła swoją obecnością pełniąca funkcję wójta gminy Jaworze Anna Skotnicka-Nędzka.
Dziękujemy władzom gminy Jaworze, za udostępnienie Amfiteatru na to wydarzenie.
Składamy gorące podziękowania wszystkim osobom, przybyłym gościom, stowarzyszeniom, organizacjom, szkołom działającym na terenie gminy Jaworze, które włączyły się w akcję świątecznie dla chorego Filipka z Jaworza.
Dziękujemy wszystkim wystawcom za przepiękny, pełen różnych ozdób świątecznych, pierników, ręcznie robionych czekolad, stroików, wianków świątecznych, biżuterii, lampionów, haftowanych serwet, obrusów- kiermasz świąteczny!

Fot. Marcin Czyżewski:

 


FOTORELACJE

SUKCES PLASTYCZNY - XII EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO POCZTÓWKA Z BIELSKA-BIAŁEJ

PODSUMOWANIE ROKU ARTYSTYCZNEGO 2023/2024 - wernisaż Fot. T. Wróbel

CZERWCOWY KONCERT 2024 fot. T. Wróbel