JAWORZAŃSKA MIĘDZYPOKOLENIOWA SIŁA KOBIET - ETNO BY BEATA BOJDA !

 

Serdecznie zapraszamy razem ze Stowarzyszeniem Jaworze-Zdrój do jaworzańskiego Amfiteatru w dniach 6-7 października 2023 na niesamowite wydarzenie!

PO RAZ PIERWSZY W JAWORZU ODBĘDZIE SIĘ POKAZ MODY!
 
Serdecznie zapraszamy razem ze Stowarzyszeniem Jaworze-Zdrój do jaworzańskiego Amfiteatru w dniach 6-7 października 2023 na niesamowite wydarzenie:
JAWORZAŃSKĄ MIĘDZYPOKOLENIOWĄ SIŁĘ KOBIET -
ETNO BY Beata Bojda ! / z elementami stroju śląska cieszyńskiego /
 
Serdecznie zapraszamy Jaworzanki w wieku od 18 do 100 lat do wzięcia udziału w castingu / 6 października o godz. 19.00/, a później w spektakularnym pokazie mody ETNO by Beata Bojda / 7 października o godz. 16.00/ oraz spotkaniu autorskim z artystką !
 
Jesteśmy zaszczyceni, że pani Beata Bojda - make up artist, stylistka ubioru, projektantka, wykładowczyni zgodziła się zaprezentować swoją przepiękną kolekcję u nas w Jaworzu !
 
Podczas wydarzenia odbędą się również warsztaty kwiatów z krepiny z panią Beatą oraz warsztaty makijażu z Make up artist Beata Bojda! Na warsztaty ilość osób ograniczona !
 
W dniu POKAZU MODY - ETNO by Beata Bojda 7 października odbędzie się również koncert- BARWY ZIEMI - GŁOS NATURY, w wykonaniu wspaniałych muzyków WAŁACH/GOLEC/ŻUPAŃSKI TRIO !
 
Zapisy na warsztaty i casting ruszają od dzisiaj pod nr tel 33 488-31-16 w godz. 8.00 do 16.00 i trwają do 29.09.2023 r.
 
Zapraszamy do zapisów !
 
 
Pliki do pobrania poniżej -->
 
 
 
 
 

 


FOTORELACJE

SUKCES PLASTYCZNY - XII EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO POCZTÓWKA Z BIELSKA-BIAŁEJ

PODSUMOWANIE ROKU ARTYSTYCZNEGO 2023/2024 - wernisaż Fot. T. Wróbel

CZERWCOWY KONCERT 2024 fot. T. Wróbel