JEDNODNIOWE WAKACYJNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE LATO W JAWORZU 2022 - PIERWSZY TYDZIEŃ

Jednodniowe wakacyjne warsztaty artystyczne: LATO W JAWORZU 2022- fotorelacja

Pierwszy tydzień jednodniowych warsztatów artystycznych - LATO W JAWORZU 2022 za nami !!!
W pierwszym dniu dzieci odwiedziły Muzeum Fauny i Flory Morskiej i Śródlądowej w Jaworzu, spotkanie poprowadził Pan Bartosz Czader oraz uczestniczyły w warsztatach animacji poklatkowej z instruktorem artystycznym Panią Anetą Kwaśną. Były również gry i zabawy na świeżym powietrzu.
W drugim dniu dzieci szyły i ozdabiały zabawki z filcu pod okiem instruktora artystycznego Pani Urszuli Marczak oraz konstruowały drewniane budowle z FloJaMo.
W trzecim dniu odbyły się kreatywne warsztaty z "Misja Robotyka - Bielsko Biała" - dzieci mogły konstruować i programować roboty z klocków Lego.
Każdy uczestnik warsztatów miał możliwość namalowania grafiki na swój personalizowany kubek przy wsparciu instruktora artystycznego Anety Kwaśnej, zostały wykonane również piękne eko- zawieszki ludowe. Oczywiście nie zabrakło też aktywności na świeżym powietrzu.
W czwartym dniu odbyła się wycieczka do Koziej Zagrody, dzieci uczestniczyły w Warsztatach Wyrobu Sera, zostały oprowadzone po zagrodzie, dowiedziały się jak wygląda, życie, stroje pasterskie, poznały instrumenty muzyczne oraz naczynia.
W piątek na warsztatach  z firmą Upominek dzieci poznały tajemnice druku, działanie prasy sublimacyjnej i wykorzystały swoje wcześniej przygotowane prace plastyczne do stworzenia autorskiego kubka.
Dzieci uczestniczyły w grach i zabawach na świeżym powietrzu, dziękujemy Panu Danielowi Bąkowi.
 
 
 
 
 
 
 
 

FOTORELACJE

SUKCES PLASTYCZNY - XII EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO POCZTÓWKA Z BIELSKA-BIAŁEJ

PODSUMOWANIE ROKU ARTYSTYCZNEGO 2023/2024 - wernisaż Fot. T. Wróbel

CZERWCOWY KONCERT 2024 fot. T. Wróbel