SPOTKANIE LAUREATÓW XXIII POWIATOWYCH SPOTKAŃ AMATORSKICH GRUP ARTYSTYCZNYCH

SAGA 2023

Miło nam Państwa poinformować, że w dniu 19.05.2023 r. w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej odbyło się spotkanie laureatów XXIII Powiatowych Spotkań Amatorskich Grup Artystycznych SAGA '2023, które odbyły się w kwietniu w Domu Kultury w Kozach.
Było to podsumowanie i rozdanie nagród przedstawicielom zwycięskich zespołów teatralnych, tanecznych oraz muzycznych wraz ze swoimi instruktorami.
Wśród laureatów znalazły się dwa zespoły z Ośrodka Promocji Gminy Jaworze:
- zespół tańca współczesnego ETIUDA, który otrzymał za zajęcie II miejsca w kategorii tanecznej, nagrodę pieniężną w postaci voucheru w wysokości 500,00 zł oraz pamiątkowy dyplom.
-zespół wokalno-instrumentalny "Muzyczny Odjazd" który otrzymał za zajęcie III również otrzymał nagrodę pieniężną w postaci voucheru w wysokości 400,00 zł oraz pamiątkowy dyplom.
Nagrody odebrali:
- choreograf i instruktor zespołu tanecznego Etiuda - Marcelina Suława oraz instruktor, muzyk zespołu wokalno-instrumentalnego "Muzyczny Odjazd" - Tomasz Madzia .
Instruktorzy otrzymali również specjalne gratulacje oraz upominek.
Nagrody wręczali: Wicestarosta Andrzej Kamiński, członek zarządu powiatu Dorota Nikiel oraz przewodniczący Rady Powiatu Jan Borowski, wręczyli dzisiaj wyróżnionym przez jury zespołom nagrody.
Udział w spotkaniu podsumowującym wzięła także przewodnicząca jury SAGI '2023, dobry duch tego przedsięwzięcia Pani Halina Kubisz-Muła.
Spotkanie poprowadziła Naczelnik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki w Starostwie Powiatowym w Bielsku- Białej Pani Magdalena Więzik.
Gratulujemy naszym zespołom i instruktorce sukcesu !
 
 
 
 
 
 
 

 


FOTORELACJE

SUKCES PLASTYCZNY - XII EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO POCZTÓWKA Z BIELSKA-BIAŁEJ

PODSUMOWANIE ROKU ARTYSTYCZNEGO 2023/2024 - wernisaż Fot. T. Wróbel

CZERWCOWY KONCERT 2024 fot. T. Wróbel