ZAJĘCIA / WARSZTATY

ŚWIATŁOCIEŃ

MDK

Zjęcia dla klas 6-7

WTORKI od 17.30 do 19.00

 

Warsztaty prowadzi Aneta Kwaśna – projektant komunikacji wizualnej oraz instruktor sztuk plastycznych.
Absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Dyplom magistra sztuki otrzymała w Pracowni Komunikacji Wizualnej prof. Krzysztofa Tyczkowskiego w 2009 roku. Tytuł inżyniera ze specjalnością grafiki komputerowej otrzymała w 2006 roku w Pracowni Projektowania Wizualnego prof. Ewy Grabskiej w Wyższej Szkole Biznesu i Informatyki w Bielsku-Białej. W roku 2003 ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej, w Pracowni Wystawiennictwa mgr Sabiny Staniura.
Po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę jako grafik-projektant wizualny. Znacząca część jej
prac projektowych powstaje na zamówienia indywidualne. W latach 2009-2011 uczyła studentów Grafiki Komputerowej i Multimediów w macierzystej szkole, międzynarodowej Bielskiej Wyższej Szkole Biznesu i Informatyki. Od lat, jej działalność związana jest z kulturą i sztuką: współpracuje z Galerią na Zdrojowej w Jaworzu, gdzie wspólnie z pracownikami galerii organizuje wystawy prac swoich uczniów. Brała udział w wystawie zbiorowej w Pracowni Ceramiki Marty Hordowicz (2017); przygotowała wystawę indywidualną będącą przekrojem jej twórczości w Galerii na Zdrojowej w Jaworzu (2020). Ponadto, współpracuje z Miejskim Domem Kultury w Bielsku-Białej.
W swojej działalności twórczej Pani Aneta zajmuje się malarstwem olejnym, akrylowym,
akwarelowym, rysunkiem i prowadzeniem warsztatów. Z zamiłowania ilustrator, fotograf a także ceramik; wielbicielka życia na pograniczu wsi i miasta, ogrodów, prostoty i równowagi. Inspirację czerpie z natury i jej harmonii. Fotografią zajmuje się z myślą o utrwaleniu w kadrze ulotnychmomentów codzienności. Ceramika, to sposób na spędzenie wolnego czasu, pozytywne uzależnienie.

Od wielu lat, Pani Aneta stara się nie tylko rozwijać swoje pasje ale także zachęca innych do działań twórczych.

_______________________________________

 


FOTORELACJE

RODZINNY RAJD ROWEROWY FOT. T. WRÓBEL

Wernisaż wystawy malarstwa Agnieszki Niżegorodcew

III TANECZNA WIOSNA Z OŚRODKIEM PROMOCJI GMINY JAWORZE