W DNIU 14.06.2023 R. W SALI BUDYNKU POD GORUSZKĄ W JAWORZU ODBYŁ SIĘ CZERWCOWY KONCERT.

Na scenie wystąpiły dzieci, młodzież i dorośli uczący się grać na pianinie, ukulele i gitarze oraz zespół wokalno-instrumentalny "Muzyczny Odjazd", który od września 2022 r. działa w Ośrodku Promocji Gminy Jaworze.

W dniu 14.06.2023 r. w sali budynku Pod Goruszką w Jaworzu odbył się Czerwcowy Koncert. W koncercie wystąpiły dzieci, młodzież i dorośli uczący się grać od roku lub od dwóch lat w Ośrodku Promocji Gminy Jaworze na:
-pianinie pod kierunkiem muzyka Magdaleny Janeckiej
-ukulele pod kierunkiem muzyka Marcina Jakubca
-gitara pod kierunkiem muzyka Tomasza Madzi.
W koncercie wystąpił premierowo zespół wokalno-instrumentalny "Muzyczny Odjazd", który od września 2022 r. działa w Ośrodku Promocji Gminy Jaworze, pod kierunkiem charyzmatycznego instruktora muzyka Tomasza Madzi.
Koncert zaszczycili swoją obecnością:
zastępca wójta gminy Jaworze Pani Anna Skotnicka-Nędzka, radna Rady Gminy Jaworze Pani Agnieszka Wantulok, radny Rady Gminy Jaworze Pan Krzysztof Kleszcz, dyrektor Centrum Usług Wspólnych Pani Malwina Kleszcz, zastępca skarbnika w Urzędzie Gminy Jaworze Pani Małgorzata Miklar.
Gratulujemy wykonawcom pięknego koncertu !
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszego talentu !!!
Dziękujemy instruktorom: Magdalenie Janeckiej, Tomaszowi Madzi i Marcinowi Jakubcowi za całoroczną pracę, i wspaniałe przygotowanie uczestników zajęć nauki gry na pianinie, gitarze i ukulele do koncertu !
Zapraszamy Państwa do fotorelacji z koncertu autorstwa Marcina Czyżewskiego.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FOTORELACJE

I PLENER MALARSKI - JAWORZE ŹRÓDŁEM SZTUKI fot. M. Czyżewski

RODZINNY RAJD ROWEROWY FOT. T. WRÓBEL

Wernisaż wystawy malarstwa Agnieszki Niżegorodcew