II MAGIA ŚWIĄT W JAWORZU ZA NAMI!

W sobotę 3 grudnia Ośrodek Promocji Gminy Jaworze zaprosił na II MAGIĘ ŚWIĄT.

W tym dniu odbyło się spotkanie ze Św. Mikołajem podczas występu Cioci Tuni, występ zespołu wokalnego Włóczykije i Kapeli Góralskiej Beskidzcy Zbóje.

Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie, cieszymy się bardzo, że dzieci z całymi rodzinami bawiły się wspaniale z Ciocią Tunią, a w trakcie programu świątecznego do Jaworza przybył z prezentami Św. Mikołaj z Aniołem!
W świąteczny nastrój wprowadził nas swoim przepięknym programem zespół wokalno-taneczny Włóczykije, natomiast podczas występu Kapeli Góralskiej - Beskidzcy Zbóje, widzowie mogli posłuchać tradycyjnych kolęd w nowoczesnym wydaniu.
 
W przestrzeni Amfiteatru odbył się jarmark świąteczny i kiermasz Fundacji "Serce dla maluszka", gdzie można było kupić ozdoby choinkowe, stroiki świąteczne, biżuterię oraz wyroby regionalne .
Dziękujemy wszystkim wystawcom za przepiękny, pełen różnych ozdób świątecznych, pierników, ręcznie robionych czekolad, stroików, wianków świątecznych, biżuterii, lampionów, haftowanych serwet, obrusów- kiermasz świąteczny.
Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie, za wspaniałą zabawę i świetną atmosferę!
 
Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia -autorstwa Marcina Czyżewskiego:
 
 
 
 
 


FOTORELACJE

I PLENER MALARSKI - JAWORZE ŹRÓDŁEM SZTUKI fot. M. Czyżewski

RODZINNY RAJD ROWEROWY FOT. T. WRÓBEL

Wernisaż wystawy malarstwa Agnieszki Niżegorodcew