ZAJĘCIA / WARSZTATY

DOLINA KREATYWNOŚCI

MDK

Warsztaty prowadzi: Paulina Żak - absolwentka ASP Katowice na wydziale Projektowania Produktu, a także absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Edukacji Artystycznej o specjalizacji Rzeźbiarskie Kształtowanie Przestrzeni. Prowadziła zajęcia z Projektowania Przestrzennego w Domu Kultury w Wapienicy a także prowadziła warsztaty artystyczne w szkołach. Preferuje minimalistyczne, ekologiczne i recyklingowe podejście do aktu tworzenia. Interesuje się szeroko pojętym pojęciem kreacji artystycznej, techniką makramy, tkaniem, rzeźbą a także projektowaniem przestrzennym.
 
SUKCESY DOLINY KREATYWNOŚCI:

* W konkursie plastycznym KARTKA WIELKANOCNA uczestnicy zajęć plastycznych Dolina Kreatywności: ELIZA KUKLA zajęła I miejsce, MARTYNA WAWAK zajęła I miejsce!

* 15 lutego 2023 w XI Edycji Konkursu Plastycznego MASKA KARNAWAŁOWA, zorganizowanego przez Dom Kultury w Olszówce w Bielsku-Białej, SONIA TALIK zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej (klas 1-3)

* Sukces uczestników zajęć plastycznych - Dolina Kreatywności, w X Edycji Konkursu Plastycznego MASKA KARNAWAŁOWA, zorganizowanego przez Dom Kultury w Olszówce w Bielsku-Białej, IGA SZLAGOR, NIKODEM POKUSA I KAMIL BRZEZOWSKI (wspólna praca) zajęli III miejsce w swojej kategorii wiekowej! Poziom prac był bardzo wysoki, a na konkurs zgłoszono 378 masek.

* W Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Bohunova Paleta 2021” zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury - Dom Kultury Włókniarzy wraz ze Szkołą Artystyczną w słowackim Dolnym Kubinie ELIZA KUKLA otrzymała wyróżnienie. Na konkurs wpłynęły 2024 prace (w tym 615 z Polski !) z ośrodków kultury, szkół, kół i pracowni plastycznych z Polski, Słowacji, Czech, Chin i Litwy. Przyjmowane były prace na płaszczyźnie dowolnego formatu w kategoriach: malarstwo, grafika, rysunek, techniki różne, fotografia, grafika komputerowa i prace przestrzenne. Międzynarodowe jury oceniło prace w czterech kategoriach wiekowych: od 4 do 7 lat, do 11 lat, do 15 lat i do 20 lat.

 

Dolina Kreatywności Dolina Kreatywności

Dolina Kreatywności

 
 
 
 
Dolina Kreatywności
 
Dolina Kreatywności
 
Dolina Kreatywności
 
Golina Kreatywności
 
Dolina Kreatywności
Dolina Kreatywności
Dolina Kreatywności
 


FOTORELACJE

jednodniowe, wakacyjne warsztaty artystyczne LATO W JAWORZU ! 2024 - II TYDZIEŃ

wernisaż wystawy grupy KALEJDOSKOP SZTUKI z Pracowni Rysunku i Malarstwa

jednodniowe, wakacyjne warsztaty artystyczne LATO W JAWORZU ! 2024 - I TYDZIEŃ