ZAJĘCIA / WARSZTATY

ŚWIAT BARW

MDK

Aneta Kwaśna – projektant komunikacji wizualnej oraz instruktor sztuk plastycznych.
Absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Dyplom magistra sztuki otrzymała w Pracowni Komunikacji Wizualnej prof. Krzysztofa Tyczkowskiego w 2009 roku. Tytuł inżyniera ze specjalnością grafiki komputerowej otrzymała w 2006 roku w Pracowni Projektowania Wizualnego prof. Ewy Grabskiej w Wyższej Szkole Biznesu i Informatyki w Bielsku-Białej. W roku 2003 ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej, w Pracowni Wystawiennictwa mgr Sabiny Staniura.
Po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę jako grafik-projektant wizualny. Znacząca część jej
prac projektowych powstaje na zamówienia indywidualne. W latach 2009-2011 uczyła studentów Grafiki Komputerowej i Multimediów w macierzystej szkole, międzynarodowej Bielskiej Wyższej Szkole Biznesu i Informatyki. Od lat, jej działalność związana jest z kulturą i sztuką: współpracuje z Galerią na Zdrojowej w Jaworzu, gdzie wspólnie z pracownikami galerii organizuje wystawy prac swoich uczniów. Brała udział w wystawie zbiorowej w Pracowni Ceramiki Marty Hordowicz (2017); przygotowała wystawę indywidualną będącą przekrojem jej twórczości w Galerii na Zdrojowej w Jaworzu (2020). Ponadto, współpracuje z Miejskim Domem Kultury w Bielsku-Białej.
W swojej działalności twórczej Pani Aneta zajmuje się malarstwem olejnym, akrylowym,
akwarelowym, rysunkiem i prowadzeniem warsztatów. Z zamiłowania ilustrator, fotograf a także ceramik; wielbicielka życia na pograniczu wsi i miasta, ogrodów, prostoty i równowagi. Inspirację czerpie z natury i jej harmonii. Fotografią zajmuje się z myślą o utrwaleniu w kadrze ulotnychmomentów codzienności. Ceramika, to sposób na spędzenie wolnego czasu, pozytywne uzależnienie.

Od wielu lat, Pani Aneta stara się nie tylko rozwijać swoje pasje ale także zachęca innych do działań twórczych.

_______________________________________

Zapisy telefonicznie pod nr tel. 33 488 31 16 lub osobiście w biurze OPGJ w godz. od 9.00 do 16.00 od 21 czerwca 2021 r. Zajęcia są płatne i odbywają się przez cały rok szkolny.

Do końca czerwca 2021 roku zostanie umieszczony  na www.opgj.pl regulamin, z którym należy się zapoznać oraz karta zgłoszenia na zajęcia stałe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którą  należy pobrać i wypełnić do 31 sierpnia 2021 roku.


FOTORELACJE

KONCERT: Beata Przybytek - KAMERALNIE Fot. P. Bieniecki

Podsumowanie Twórczości Artystycznej PRACOWNI RĘKODZIEŁA - WERNISAŻ

WERNISAŻ WYSTAWY KRZYSZTOFA CZADERA fot. M. Czyżewski