ZAJĘCIA / WARSZTATY

Zumba

MDK

Ośrodek Promocji Gminy Jaworze ogłasza nabór i serdecznie zaprasza na zajęcia ZUMBY

Zajęcia poprowadzi Sylwia Czyż, licencjonowana instruktorka Zumba, Zumba Sentao, Zumba Strong.

Treningi odbędą się w SP nr 1 (sala gimnastyczna), ul. Szkolna 180 w poniedziałki i środy, od godz. 20.00 do 21.00

Pierwsze, pokazowe, darmowe zajęcia w poniedziałek, 6 września 2021!

Zapisy telefonicznie pod nr tel. 33 488 31 16 lub osobiście w biurze OPGJ w godz. od 9.00 do 16.00 od 21 czerwca 2021 r. Zajęcia są płatne i odbywają się przez cały rok szkolny.

Do końca czerwca 2021 roku zostanie umieszczony  na www.opgj.pl regulamin, z którym należy się zapoznać oraz karta zgłoszenia na zajęcia stałe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którą  należy pobrać i wypełnić do 31 sierpnia 2021 roku.

 
Sylwia Czyż o sobie:
"Sport jest nieodłączną częścią mojego  życia, nieprzerwaną pasją, pracą zawodową  w której się spełniam i realizuje. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam od salsy i reggaetonu. Przez jakiś czas poznawałam tajniki dancehollu, bachaty oraz tańca brzucha.
Sprawiało mi to (i nadal sprawia) wiele radości, chciałam jednak spróbować czegoś nowego. Wtedy poznałam i pokochałam Zumbę:)  Formuła zajęć spodobała mi się przede wszystkim ze względu na to, że najważniejsza jest dobra zabawa i fajne samopoczucie uczestników. To pozytywna energia, ekspresja, wolność, sposób wyrażenia siebie. Cały czas zadziwia mnie to, w jaki dobry nastrój wprawiają zajęcia Zumby i że uzależniają:) 
Zapraszam na zajęcia Zumby tych wszystkich, którzy chcą tańczyć, tańczyć i jeszcze raz tańczyć, świetnie się przy tym bawić i czuć. Zapewniam super choreografię, wyjątkową atmosferę i dużo spalonych kalorii. Join the party!!!
Dołącz do mnie, gwarantuję, że będziesz świetnie się bawi!"


FOTORELACJE

"ZŁOTE SZNUROWADŁO 2022" - FESTIWAL TAŃCA, FOT. NIKOLA FOKSIŃSKA

PODSUMOWANIE SEZONU ARTYSTYCZNEGO 2021/2022 - WYSTAWA

CZERWCOWY KONCERT. AUTOR ZDJĘĆ: T. WRÓBEL