ZAJĘCIA / WARSZTATY

ETIUDA

MDK

SUKCESY ZESPOŁU:

 

* Zespół tańca współczesnego ETIUDA w dniu 20 maja 2023 r. wystąpił na Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym - XXI Wodzisławskiej Gali Tanecznej "MIX 2023" w Wodzisławiu Śląskim i na 13 występujących zespołów zajął V miejsce.

 

* W XXIII Powiatowych Spotkaniach Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2023 w Domu Kultury w Kozach zespół tańca współczesnego Etiuda zatańczył energetycznie dwa układy pt:,,Piekło-Niebo” i pt:,,Puszka Pandory” w choreografii Marceliny Suławy i zajął II miejsce!

 

* W dniu 13 maja 2023 r. zespół tańca współczesnego ETIUDA, działający w Ośrodku Promocji Gminy Jaworze, wystąpił w IX edycji Konkursu Choreograficznego STREFA TAŃCA. Konkurs zorganizowany został przez MDK Bielsko-Biała, Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej. Zespół ETIUDA zaprezentował układ pt:" Puszka Pandory" w kategorii taniec współczesny, w choreografii Marceliny Suławy i pokonał w swojej kategorii 10 zespołów tanecznych zajmując I miejsce!

 

 

* Zespół taneczny Etiuda otrzymał wyróżnienia 2 stopnia na III Ogólnopolskim Konkursie Tańca "Chyże Nóżki", który odbył się 26.03.2023 r. w Krakowie.

 

 

* Oliwia Gabrych z zespołu tańca współczesnego ETIUDA działającego w Ośrodku Promocji Gminy Jaworze zajęła 2 miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Karnawałowe DUO SOLO. Konkurs odbył się w dniu 17.02.2023 r. i został zorganizowany przez Miejski Dom Kultury-Dom Kultury Komorowice. Oliwia zatańczyła układ pt:" Podróż w czasie" w choreografii Marceliny Suławy.

 

 

* Zespół tańca współczesnego ETIUDA, który działa pod kierunkiem uzdolnionej choreografki Marceliny Suławy, na XVIII Zimowych Impresjach Tanecznych zorganizowanych w dniu 25.02.2023 r. przez Miejski Dom Kultury-Dom Kultury w Hałcnowie ZAJĄŁ 2 MIEJSCE.

 

* W Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "ZŁOTE SZNUROWADŁO", który odbył się w dniu 11.06.2022 r. w Libiąskim Centrum Kultury Zuzanna Olszewska oraz Paulina Solowska zajęły II miejsce w kategorii duety powyżej 15 lat, w choreografii Pani Marceliny Suławy.

 

 

* W Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym - XX Wodzisławskiej Gali Tanecznej MIX 2022 w Wodzisławiu Śląskim - młodzieżowy zespół tańca współczesnego ETIUDA z układem pt.: "Piekło-niebo" zdobył IV miejsce.

 

 

* W Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego TYCHY DANCE CUP 2022 Zuzanna Olszewska i Paulina Solowska zajęły 3 miejsce za układ w kategorii modern jazz w choreografii Marceliny Suławy pt.:" Dualizm".

 

 

* W XXII Powiatowych Spotkaniach Amatorskich Artystycznych SAGA 2022 zespół taneczny ETIUDA zdobył III miejsce.

 


FOTORELACJE

I PLENER MALARSKI - JAWORZE ŹRÓDŁEM SZTUKI fot. M. Czyżewski

RODZINNY RAJD ROWEROWY FOT. T. WRÓBEL

Wernisaż wystawy malarstwa Agnieszki Niżegorodcew