ZAJĘCIA / WARSZTATY

KALEJDOSKOP SZTUKI

MDK

Serdecznie zapraszamy każdego, bez względu na wiek, umiejętności i doświadczenie twórcze na nowe warsztaty artystyczne KALEJDOSKOP SZTUKI - kurs RYSUNKU I MALARSTWA Zajęcia prowadzi instruktor artystyczny ANETA KWAŚNA- projektantka komunikacji wizualnej oraz instruktor artystyczny - absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Biznesu i Informatyki w Bielsku-Białej.
Zapraszamy zarówno artystów początkujących jak również zaawansowanych; artystów amatorów i zawodowców. Tych co poszukują impulsu do zmiany, chcących pobudzać swoją kreatywność, szukających tego co jest dla nas dobre i naturalne.
Zajęcia odbywają się w każdą ŚRODĘ o godzinie 12.00-13.30 Miejsce spotkań: Galeria Sztuki na Zdrojowej
 
Kalejdoskop Sztuki
Kalejdoskop Sztuki
Kalejdoskop Sztuki
Kalejdoskop Sztuki
 
"Kalejdoskop Sztuki," to nowa grupa artystyczna działająca przy Galerii Sztuki w Jaworzu. Powstała w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie warsztatami rysunku i malarstwa mieszkańców Jaworza, Dzisiaj przedstawiam Państwu prace malarskie w technice akwareli, w której wykorzystuje się farby wodne, uważane za eteryczne i świetliste. Jako podłoże  najczęściej stosuje się papier akwarelowy, a malowanie polega na stopniowym nakładaniu cienkich, niemalże transparentnych warstw farby, przez które przebija biel papieru. Jest to technika uważana za jedną z trudniejszych, gdyż wymaga niesamowitej precyzji i dokładności w nakładaniu farb. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego malowania.
Kalejdoskop Sztuki
Kalejdoskop Sztuki
Kalejdoskop S\tuki


FOTORELACJE

The ThreeX - Muzyka Świata. 26.11.2022 r. Fot. M. Czyżewski

WERNISAŻ WYSTAWY BIŻUTERII ARTYSTYCZNEJ - MIEDZIANA MAGIA -

PIAF - koncert piosenki francuskiej. Fot. M. Czyżewski