WYSTAWA ZBIOROWA RYSUNKU I MALARSTWA GRUP TWÓRCZYCH DZIAŁAJĄCYCH PRZY GALERII SZTUKI NA ZDROJOWEJ

 

  W dniu 26 listopada 2021 r. o godz. 18:00 odbył się pierwszy w tym roku wernisaż wystawy zbiorowej malarstwa grup twórczych, działających od września 2021 r. przy Galerii Sztuki na Zdrojowej w Jaworzu.

 
 Dziękujemy Państwu za przybycie w dniu 26.11.2021 r. na wernisaż malarstwa grup plastycznych, działających od września 2021r. w Galerii Sztuki na Zdrojowej w Jaworzu. Była to pierwsza wystawa po prawie 2 - letniej przerwie spowodowanej pandemią, tym bardziej cieszymy się z Państwa obecności !!!
  Na wystawie, zaprezentowane zostały prace dorosłych uczestników warsztatów artystycznych z grupy- Kalejdoskop Sztuki, dziecięcej grupy - Dolina Kreatywności- działających pod kierunkiem kierownika galerii, artysty plastyka - Pani Anety Kwaśnej oraz prace grupy malarskiej - Pacykarki, młodzieżowej grupy- Światłocień, które prowadzi artysta plastyk Pani Alicja Wątor.
  Wydarzenie zaszczycili swoją obecnością przewodniczący Rady Gminy Jaworze Pan Zbigniew Putek oraz zastępca wójta Gminy Jaworze Pani Anna Skotnicka-Nędzka.
Na wernisażu zostało zaprezentowane również nowe logo galerii, którego pomysłodawczynią i projektantką jest Pani Aneta Kwaśna.
  Gratulujemy instruktorkom artystycznym sukcesu! Gratulujemy uczestnikom warsztatów przepięknych prac, wykonanych w różnych technikach plastycznych. Dziękujemy bardzo Pani Małgorzacie Koniorczyk za piękne zdjęcia oraz muzykowi Tomaszowi Madzi za piękną oprawę muzyczną wernisażu. Zapraszamy Państwa na fotorelację z wydarzenia. Wystawę można będzie oglądać do 30.12. 2021 r.
  Zapraszamy serdecznie do Galeria Sztuki na Zdrojowej.
 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

 

wernisaż

wernisaż

 


FOTORELACJE

The ThreeX - Muzyka Świata. 26.11.2022 r. Fot. M. Czyżewski

WERNISAŻ WYSTAWY BIŻUTERII ARTYSTYCZNEJ - MIEDZIANA MAGIA -

PIAF - koncert piosenki francuskiej. Fot. M. Czyżewski